Τα Hellmann’s μεριδάκια είναι μια απλή και έξυπνη λύση για τον έλεγχο της μερίδας που σερβίρετε. Δεν σας ταλαιπωρούν καθώς είναι μιας χρήσης και είναι ιδιαιτέρως αποδοτικά, δίνοντας σας τον πλήρη έλεγχο στο σερβίρισμα της μερίδας. Η βολική συσκευασία επιτρέπει στους πελάτες σας να συνοδεύσουν το γεύμα τους με μια ποικιλία από sauces.
Τα Hellmann’s μεριδάκια είναι ιδανικά για εστιατόρια, self-service και take-away καταστήματα.